POMOC > CND CloudFlare

Czy wiesz że CND CloudFlare jest usługą, która oferuje funkcje przyśpieszenia oraz zwiększające bezpieczeństwo Twojej strony internetowej.

Zaletą CloudFlare jest rozproszeniu ruchu sieciowego do serwerów CDN znajdujących się na całym świecie. Pozwala to zmniejszyć opóźnienia w dostarczaniu treści.
Szczególnie polecania w przypadku globalnych stron internetowych, której użytkownicy to ludzie z całego świata. Niezależnie w jakim kraju jest fizycznie umiejscowiona maszyna na której hostowana jest Twoja strona – dzięki CloudFlare użytkownikowi strona będzie pobierała się z najbliższego (i najszybszego) serwera względem jego lokalizacji.

Dodatkowo usługa Cloudflare zapewnia ochronę przez atakami DDoS. Użytkownik wchodzący na Twoją stronę jest wstępnie sprawdzany i weryfikowany. Usługa potrafi wykryć i zablokować niechciane zapytania, jak np. roboty internetowe. Jest to również świetna ochrona przed ewentualnymi włamaniami na nasza stronę internetową.

Usługę możesz włączyć, w panelu zarządzania serwerem - https://admin.serwerplus.pl/
W zakładce "domeny", po kliknięciu w nazwę domeny dla której chcesz włączych usługę CloudFlare CDN (Content Delivery Network). 

CDN


COFNIJ

ZAUFALI NAM