O firmie

SerwerPlus Witamy!

 

Firma z doświadczonymi pracownikami i sprawdzonym zapleczem technicznym.  SerwerPlus jest zorientowany na obsługę Klienta. Sekretem naszego sukcesu jest dostarczanie wysokiej jakości usługi i wsparcia, które zapewniamy naszym Klientom - sukces zespołu rośnie z dnia na dzień.


Wspieramy i rozwijamy siebie , nie zapominając się uśmiechać. Ciągłe samodoskonalenie z wykorzystaniem najnowszych technologii  oraz zadowolenia Klienta jest  naszym priorytetem.


Mamy jasną politykę w zakresie płatości i wierzymy , że zawsze należy mieć świadomość wszelkich opłat. Zrobimy wszystko, aby upewnić się, że nie dostaniesz żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Pamiętaj-nie jesteś zobowiązany do przedłużania usług na kolejny okres abonamentowy.


Nasze serwery znajdują się w Krakowskim e-Centrum Informatycznym, co zapewnia szybkość, stabilność oraz bezpieczeństwo usług hostingowych. Jest  to gwarancja prawidłowego działania firmowej witryny internetowej, a także stałej dostępność Twojego serwisu WWW w Sieci.


Usługi hostingowe SerwerPlus sprawiają, że uruchomienie strony internetowej jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. W zaledwie kilku prostych krokach, można mieć w pełni funkcjonalną usługę.

Więc na co czekasz? Zacznij już dziś!


Pozdrawiamy,

Zespół SerwerPlus

Kontakt SerwerPlus.pl

ZAUFALI NAM