Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych


Istotnym elementem marketingu jest także aktywne wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów. Współcześni konsumenci oczekują przekazu dopasowanego do ich potrzeb, dlatego istotne jest wykorzystanie tych narzędzi, które pozwalają dotrzeć do odbiorcy przed konkurencją.

Poszukując jakichkolwiek informacji na temat usług, produktów czy konkretnych firm większość internautów zaczyna od wyszukiwarki internetowej, dlatego obecność w Google na wysokich pozycjach ma ogromne znaczenie.

SEO to działania pozwalające poprawić widoczność witryny w wyszukiwarce – dzięki prawidłowej optymalizacji witryny oraz przemyślanej strategii link buildingu możliwe jest stopniowe podnoszenie pozycji strony w Google. Obecność w pierwszej dziesiątce wyników to gwarancja większego ruchu w witrynie. Oferujemy przeprowadzenie profesjonalnego audytu SEO, który wykaże mocne i słabe strony danej witryny i pozwoli przygotować odpowiednią strategię działań.

Pozycjonowanie stron internetowych dzięki długofalowej strategii pozwala uzyskać efekty, które długo się utrzymują. Zaczynając od analizy i doboru słów kluczowych podejmujemy działania, dzięki którym twoja witryna staje się lepiej widoczna i łatwiej dostępna dla klientów.

Oferujemy pozycjonowanie ogólnopolskie, lokalne (dla danych regionów czy miejscowości), a także pozycjonowanie zagraniczne.

Pozycjonujemy również w zagranicznych wyszukiwarkach:

- pozycjonowanie w google.de
- pozycjonowanie w google.co.uk
- pozycjonowanie w google.at
- pozycjonowanie w google.no
- pozycjonowanie w google.ch

Proces pozycjonowania obejmuje:

  • analizę i dobór słów kluczowych,
  • wycene usługi,
  • optymalizację strony www,
  • pozycjonowanie,
  • utrzymanie pozycji,
  • raportowanie.

Wyprzedź konkurencję i zdobądź zainteresowanie potencjalnych klientów!

Rozpocznij pozycjonowanie z SerwerPlus

Zadzwoń do nas: 12 307-207-1

Napisz do nas: kontakt@serwerplus.pl

Skontaktuj się z nami

ZAUFALI NAM